SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 166 316 €
(15 698 € / m²)
Prodaja
1
2+
138 m²
Fleet Street

spalnica1
površina138 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Immediate occupancy.Designed by award-winning SHoP Architects, residence 53B is a stunning 1,488 SF northeast-facing three-bedroom, two-and-a-half-bat...

Ostalo
Starost oglasa: 364 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Fleet Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Corcoran Sunshine Marketing Group

Podobni oglasi