SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 282 034 €
(23 443 € / m²)
Prodaja
6+
2+
140 m²
Joseph P Ward Street

spalnica6+
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beautiful home at 55 stories above ground with amazing open water view and view of Statue of Liberty. Eastern and Southern exposure of this spectacula...

Ostalo
Starost oglasa: 405 dni
Posodobljeno: 63 dni

Lokacija

Joseph P Ward Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi