SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
21 706 574 €
(37 105 € / m²)
Prodaja
1
2+
585 m²
Laight Street

spalnica1
površina585 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

145 Sixth Avenue, #PHRare Opportunity White Box Penthouse with 17 ft CeilingsOver 6,300 sqft of Interior Space / 2,500 sqft of Private Outdoor Space7 ...

Ostalo
Starost oglasa: 414 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

Laight Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi