SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 727 843 €
(16 148 € / m²)
Prodaja
1
2+
107 m²
Cherry Street

spalnica1
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Residence 10H is a 1156 square foot two-bedroom, two bathrooms, with an open gourmet kitchen and breakfast bar. This spacious corner residence faces N...

Ostalo
Starost oglasa: 415 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Cherry Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi