SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
123 213 €
(3 159 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Bulevar José Batlle y Ordóñez

spalnica2
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PROMOCIÓN!!! DESCUENTO POR PAGO CONTADO, PRECIO DE LISTA U$S 144.777.
Edificio en construcción a estrenar en noviembre de 2027.
Apartamento de 1 dormi...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Bulevar José Batlle y Ordóñez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Arquibrokers

Podobni oglasi