SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 727 597 €
(10 162 € / m²)
Prodaja
3
2+
170 m²
Lower Bight Road

spalnica3
površina170 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1104/5 Wymara Turks & Caicos Enjoy the opportunity to own a high performing 2 bedroom condo at Wymara footsteps away from Grace Bay Beach. This luxuri...

Ostalo
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

Lower Bight Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Turks & Caicos

Podobni oglasi