SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 188 700 €
(5 168 € / m²)
Prodaja
6+
2+
230 m²
Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi

spalnica6+
površina230 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع في توب كابي ، وهي منطقة ذات أهمية ثقافية وتاريخية في إسطنبول ، والتي تضم العديد من المعالم السياحية والمعالم التاريخية الهامة مثل قصر ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorTuš kabinaKuhinjski aparatiVarovanjeNaravna svetlobaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi