SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
206 700 €
(3 758 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في توب كابي ، وهي منطقة ذات أهمية ثقافية وتاريخية في إسطنبول ، والتي تضم العديد من المعالم السياحية والمعالم التاريخية الهامة مثل قصر ...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi