SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
226 587 €
(3 237 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Tomtom Mahallesi

spalnica3
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Beyoglu, a district on the European side of Istanbul. It is known for its historic architecture, lively nightlife...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Tuš kabinaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Tomtom Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Podobni oglasi