SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
180 000 €
(2 571 € / m²)
Prodaja
1
1
70 m²
Tersane Mahallesi

spalnica1
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Elegant Apartments in a Complex Near the Sea in İzmir Mavişehir
The apartments are in Karşıyaka, one of the nicest areas on İzmir’s coast. Karşıyaka i...

Nadstropje:
2. nadstropje od 8
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Tersane Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi