SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
67 500 €
(1 688 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
Teomanpaşa Mahallesi

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1 and 2-Bedroom Apartments near Social Amenities in Antalya Kepez
These new apartments are located in the Gündoğdu neighborhood in Kepez, Antalya. As ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Francoski balkonOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 167 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Teomanpaşa Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi