SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
216 954 €
(1 736 € / m²)
Prodaja
4
2+
125 m²
Taşpınar Mahallesi

spalnica4
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق بالقرب من المؤسسات التعليمية والحكومية في إنجيك أنقرة
إنجيك هو حي يقع في منطقة غولباشي في الجزء الجنوبي من أنقرة. إنه يوفر بنية تحتية حديثة وجمال ...

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Taşpınar Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi