SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
490 969 €
(2 728 € / m²)
Prodaja
4
2+
180 m²
Selçuk Mahallesi

spalnica4
površina180 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Lara, one of the most popular and vibrant parts of Antalya. In close proximity you can find cafés, restaurants, h...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledLočena kuhinjaKadTuš kabinaVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 280 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Selçuk Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Podobni oglasi