SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
145 000 €
(1 526 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
Selçuk Mahallesi

spalnica3
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spring Sitesi 2'de, Toros Dağları'nın büyüleyici manzarasına karşı konumlanmış bu 2 yatak odalı bahçe katı daire, tamamen yeni ve modern eşyalarla don...

Ostalo
Starost oglasa: 298 dni
Posodobljeno: 132 dni

Lokacija

Selçuk Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Side Homes Real Estate Center

Podobni oglasi