SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
813 000 €
(4 839 € / m²)
Prodaja
3
2+
168 m²
Sarıyer Caddesi, Poligon Mahallesi

spalnica3
površina168 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious Flat Within Walking Distance to Vadi Istanbul Mall in Sarıyer
Located in Istanbul, Sarıyer is situated near Kağıthane. These two areas are se...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjePloščiceVisoki stropiPametne naprave

Nadstropje:
6. nadstropje od 19
Starost oglasa: 168 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Sarıyer Caddesi, Poligon Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi