SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
433 348 €
(4 468 € / m²)
Prodaja
4
2+
97 m²
Osmanağa Mahallesi

spalnica4
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Kadikoy. Kadikoy is a district located on the Asian side of Istanbul. It is a bustling and cosmopolitan area know...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Osmanağa Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Podobni oglasi