SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
282 290 €
(1 344 € / m²)
Prodaja
5
2+
210 m²
Orta Mahalle

spalnica5
površina210 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Antalya. Antalya gives name to the city and the province of Antalya! It has also become an international brand fo...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 140 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Orta Mahalle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Podobni oglasi