SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
255 000 €
(1 635 € / m²)
Prodaja
5
2+
156 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

spalnica5
površina156 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع العقار في اوبا ، بالقرب من وسط مدينة الانيا. الانيا تنتمي إلى مقاطعة انطاليا. يستغرق الذهاب بالسيارة من مدينه انطاليا إلى الانيا حوالي...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorTuš kabinaNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 486 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi