SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
185 000 €
(1 609 € / m²)
Prodaja
3
2+
115 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

spalnica3
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

الشقة للبيع يقع العقار في اوبا ، بالقرب من وسط مدينة الانيا. الانيا تنتمي إلى مقاطعة انطاليا. يستغرق الذهاب بالسيارة من مدينه انطاليا إلى الانيا حوالي...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi