SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
96 000 €
(1 129 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
85 m²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

spalnicaatypical
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment near the sea on the first high floor A large apartment for sale in Mahmutlar in Alanya, just 550 meters from the beach. This is an ideal pla...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Basic Apartment

Podobni oglasi