SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
132 300 €
(1 975 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Sarıbal Sokağı, Mecidiye Mahallesi

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في بشيكتاش. بشيكتاش هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها واحدة من أقدم المناطق وأكثرها كثافة سكانية في اسطنبول. تقع المنطق...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Tuš kabinaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 86 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Sarıbal Sokağı, Mecidiye Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi