SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
511 661 €
(1 514 € / m²)
Prodaja
6+
2+
338 m²
Marmara Mahallesi

spalnica6+
površina338 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Sea view PenthouseGarden , pool and Sea View optionsAmazing Sea ViewSome Flats are on the Garden floorOutdoor poolKids PlaygroundGymSome Flats have Bi...

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Marmara Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tep Investment

Podobni oglasi