SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
600 000 €
(3 681 € / m²)
Prodaja
4
2+
163 m²
Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi

spalnica4
površina163 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في توب كابي ، وهي منطقة ذات أهمية ثقافية وتاريخية في إسطنبول ، والتي تضم العديد من المعالم السياحية والمعالم التاريخية الهامة مثل قصر ...

Ostalo
Starost oglasa: 220 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi