SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
72 885 €
(694 € / m²)
Prodaja
4
2+
105 m²
Koru

spalnica4
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق بغرفة نوم واحدة بتسعين في مجمع بالقرب من البحر في تشينارجك كور
تعتبر يالوفا، التي تقع بالقرب من المدن الكبرى مثل إسطنبول وبورصة وكوجالي، مميزة بمو...

Ostalo
Starost oglasa: 160 dni
Posodobljeno: 147 dni

Lokacija

Koru
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi