SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
105 000 €
(2 333 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
47 Sokak, Kışla Mahallesi

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Tüm sosyal, kültürel ve kamu imkanlarının bir arada oluşu ile bilinen Antalya'nın en merkezi yerleşim bölgesi Muratpaşa'da geleceğin yaşam normlarıyla...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

47 Sokak, Kışla Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti

Podobni oglasi