SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
135 000 €
(2 250 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
Kemerağzı Mahallesi

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ready to Move Apartment Near the Airport in Antalya Altıntaş
Altıntaş hosts the newest and most elite projects, offering easy access to the airport an...

Ostalo
Starost oglasa: 241 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Kemerağzı Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi