SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
100 000 €
(1 667 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
Kemerağzı Mahallesi

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment for Sale Near the Airport in Antalya Altıntaş
Antalya Altıntaş attracts investors with opportunities suitable for every budget. Its proximit...

Ostalo
Starost oglasa: 244 dni
Posodobljeno: 173 dni

Lokacija

Kemerağzı Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi