SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
300 000 €
(1 875 € / m²)
Prodaja
4
2+
160 m²
Kargıcak

spalnica4
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

عقارات جاهزة للسكن مع وسائل راحة مجتمعية غنية في ألانيا كارجيجاك
يقع العقار في مجمع بمفهوم 5 نجوم. يتكون المجمع من 96 عقارًا في 7 أبنية على مساحة إجما...

Ostalo
Starost oglasa: 48 dni
Posodobljeno: 48 dni

Lokacija

Kargıcak
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Antalya Homes

Podobni oglasi