SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
355 000 €
(2 958 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Kargıcak

spalnica3
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق مطلة على البحر في مجمع يشبه الفندق في كارجيجاك ألانيا
ألانيا هي واحدة من المراكز السياحية والتجارية والاستثمارية في أنطاليا. تزين أشجار النخيل وأش...

Ostalo
Starost oglasa: 275 dni
Posodobljeno: 271 dni

Lokacija

Kargıcak
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi