SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
59 000 €
(983 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
Kadıpaşa Mahallesi

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Flats with City Views in a Two-Block Complex in the Heart of Nature in Alanya Avsallar
Alanya’s Avsallar district is known for its many hotels, large ...

Ostalo
Starost oglasa: 153 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Kadıpaşa Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi