SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
555 000 €
(2 056 € / m²)
Prodaja
4
2+
270 m²
Kadıpaşa Mahallesi

spalnica4
površina270 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Alanya's tranquile district of Cikcilli. It is around 3 km away from the city centre of Alanya. Cikcilli is "in t...

Ostalo
Starost oglasa: 448 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Kadıpaşa Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Podobni oglasi