SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
202 622 €
(1 447 € / m²)
Prodaja
4
2+
140 m²
İncek Mahallesi

spalnica4
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق استثمارية بغرفتي نوم و3 غرف نوم في موقع متميز في جولباشي، أنقرة
تقع الشقق في حي إينجيك في جولباشي، أنقرة. تعد أنقرة واحدة من المراكز الاستثمارية ا...

Ostalo
Starost oglasa: 89 dni
Posodobljeno: 83 dni

Lokacija

İncek Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi