SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
401 400 €
(2 807 € / m²)
Prodaja
4
2+
143 m²
İmrahor Mahallesi

spalnica4
površina143 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في أرناؤوط كوي. أرناؤوط كوي هو حي وحي يقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع على ساحل البحر الأسود وتشتهر بشواطئها الجميلة ومطاعمها ال...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

İmrahor Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi