SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
81 500 €
(1 358 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
Gökçedere

spalnica1
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments in Project with Pool with Healing Water in Yalova Termal
The pearl of the Marmara Region, Yalova offers a strategic advantage with its loca...

Ostalo
Starost oglasa: 240 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Gökçedere
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi