SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
275 000 €
(2 434 € / m²)
Prodaja
2
1
113 m²
Göztepe Mahallesi

spalnica2
površina113 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious Apartments for sale on Basın Ekspres Road in Bağcılar, Istanbul
The apartments are located in Bağcılar, Istanbul, an area experiencing contin...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiVarovanjeNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 134 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Göztepe Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi