SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
201 000 €
(2 116 € / m²)
Prodaja
2
1
95 m²
Gençlik Mahallesi

spalnica2
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Flats 50 m from Işıklar Street in Muratpaşa Gençlik Neighborhood
The project where the flats are located is in the Gençlik Neighborhood of Muratpaşa, ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 240 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Gençlik Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi