SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
311 600 €
(2 493 € / m²)
Prodaja
3
2+
125 m²
324. Sk., Fığla Mahallesi

spalnica3
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في مدينة أنطاليا. انطاليا اسم المحافظة و مدينتها ايضاً, أصبحت علامة تجارية عالمية لقضاء عطلة عالية الجودة بأسعار زاهده. تحد المدينة ال...

Ostalo
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

324. Sk., Fığla Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi