SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
91 000 €
(669 € / m²)
Prodaja
3
2+
136 m²
Fevzi Çakmak Mahallesi

spalnica3
površina136 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Brand-New Apartments in a Boutique Complex in Sincan, Ankara
The capital of Turkey, Ankara stands out with its government institutions, universities, ...

Ostalo
Starost oglasa: 167 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Fevzi Çakmak Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi