SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
79 000 €
(1 411 € / m²)
Prodaja
1
1
56 m²
Eski Mezitli

spalnica1
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New Apartments with Unique Sea Views Just 200 m from the Beach in Tece, Mersin
Apartments for sale in Mersin are located in Tece, only 200 m from the ...

Ostalo
Starost oglasa: 240 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Eski Mezitli
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi