SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
150 102 €
(3 950 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Esentepe

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

يقع مكان الإقامة في منطقة Esentepe في Kyrenia ، على بعد 5 دقائق سيرًا على الأقدام من شاطئ Sun Valley ، الذي يتميز بشاطئه الرملي الخاص والميناء والمطعم...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Esentepe
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Summer Home Turkey

Podobni oglasi