SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
167 239 €
(3 041 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Dereağzı Mahallesi

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق أنيقة في مجمع مع مسبح في اسطنبول بيليك دوزو
تقع الشقق على الجانب الأوروبي من اسطنبول. بيليك دوزو لديها ساحل على بحر مرمرة. ينمو الجذب بسرعة في الم...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Leseni podOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaVarovanjePloščice

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Dereağzı Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi