SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
118 100 €
(1 169 € / m²)
Prodaja
4
2+
101 m²
Nermin Adalı Sokak, Kadıpaşa Mahallesi

spalnica4
površina101 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

الشقة للبيع يقع في مدينة أنطاليا. انطاليا اسم المحافظة و مدينتها ايضاً, أصبحت علامة تجارية عالمية لقضاء عطلة عالية الجودة بأسعار زاهده. تحد المدينة ال...

Ostalo
Starost oglasa: 127 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Nermin Adalı Sokak, Kadıpaşa Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi