SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Balkon; razgled
Hiša in okolica; razgled
87 547 €
(1 945 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Çınarcık

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق بإطلالات بحرية بجانب الشاطئ الرملي في تشينارجك
تقع مدينة يالوفا في موقع جغرافي مميز من حيث سهولة الوصول، وذلك لقربها من المدن الكبرى مثل إسطنبول و...

Ostalo
Starost oglasa: 296 dni
Posodobljeno: 63 dni

Lokacija

Çınarcık
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi