SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
195 000 €
(1 625 € / m²)
Prodaja
1
2+
120 m²
Kaptanoglu Caddesi, Cikcilli Mahallesi

spalnica1
površina120 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ALANYA/CIKCILLISuitable for residence and citizenship2+1 ,110 sqm2 SHOWER AND WCFully FurnishedPool viewEastComplex FeaturesSix pools, one of them hea...

opremljeno
Starost oglasa: 414 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Kaptanoglu Caddesi, Cikcilli Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BEST HOUSE ALANYA

Podobni oglasi