SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
180 000 €
(1 440 € / m²)
Prodaja
3
2+
125 m²
Cebeci Mahallesi

spalnica3
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Move-in Apartment in İstanbul Sultangazi, Close to the Northern Marmara Highway
The ready to live apartment in Sultangazi is located very close to all...

Nadstropje:
7. nadstropje od 12
Starost oglasa: 239 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Cebeci Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi