SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
75 500 €
(921 € / m²)
Prodaja
1
1
82 m²
Çankaya Mahallesi

spalnica1
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Brand-New Apartments Within Walking Distance to the Beach in Mezitli, Mersin
Mersin’s Mezitli district is one of the prominent residential areas attra...

Ostalo
Starost oglasa: 240 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Çankaya Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi