SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
579 000 €
(3 619 € / m²)
Prodaja
5
2+
160 m²
Bülent Ecevit Bulvarı, Çağlayan Mahallesi

spalnica5
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dubleks dairemiz Antalya'nın dünyaca ünlü Lara plajı ve Düden Şelalesine yakın konumda elit bir semtte inşa edilmiştir.

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Bülent Ecevit Bulvarı, Çağlayan Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Buy Home Antalya Emlak İnşaat Ltd Şti

Podobni oglasi