SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
142 000 €
(2 582 € / m²)
Prodaja
1
1
55 m²
Birlik Mahallesi

spalnica1
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Forest-View Apartments in a Complex with an Indoor Gym in Dikmen, Çankaya, Ankara
Ankara, the capital of Türkiye, is the administrative, political, ed...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 167 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Birlik Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi