SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
114 000 €
(1 932 € / m²)
Prodaja
1
1
59 m²
Birlik Mahallesi

spalnica1
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Newly Built Valley View Apartments in Ankara Çankaya
These valley-view apartments are in Çankaya, one of Ankara’s most prestigious districts, known fo...

Ostalo
Starost oglasa: 241 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Birlik Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi