SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
292 675 €
(1 876 € / m²)
Prodaja
6+
2+
156 m²
Binbirdirek Mahallesi

spalnica6+
površina156 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Sisli. Istanbul Sisli is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the most populous and ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Ločena kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 186 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Binbirdirek Mahallesi
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Podobni oglasi